Cennik

start

>

cennik

Cennik

Zapoznaj sięz naszym cennikiem!

FAQ

Głównym argumentem za rozpoczynaniem nauki jak najwcześniej jest to, że jeśli na wczesnym etapie nauczymy się poprawnej wymowy (nauczymy swój aparat mowy odpowiedniego artykułowania dźwięków, akcentowania, melodii), to będzie to umiejętność, której nigdy nie stracimy. To jest jak z jazdą na rowerze. Jeśli nauczysz się jeździć na rowerze jako dziecko, to nawet jeśli będziesz mieć potem 10 lat przerwy, to potem wsiądziesz na rower i pojedziesz. Okazuje się, że tak samo jest z poprawną wymową w językach obcych.

Nie trzeba, a sens uczenia się od native speakera zależy od wielu rzeczy. Native speaker jest bardzo pomocny na początku nauki, żeby osłuchać się z poprawną wymową i nauczyć się swobody w komunikacji. Ale musi to być native speaker, który wie, co robi i umie uczyć. Jeśli nie, to warto mieć dodatkowe wsparcie w postaci polskiego nauczyciela, który wytłumaczy Wam, dlaczego tak, a nie inaczej.

a pewno będziecie w strasznym szoku, kiedy Wam powiem, że OCZYWIŚCIE, że TAK. Raczej nie zapomina się gramatyki czy wymowy, ale z pewnością zapomina się słówka. A bez tego niestety ani rusz.

To zależy od intensywności nauki, wieku, w którym zaczniecie, Waszej motywacji, a przede wszystkim od tego, co rozumienie pod hasłem nauczyć się angielskiego (do poziomu komunikatywnego czy do biegłości?).

Kochani, ja wierzę w swoją własną koncepcję talentu do języków, który składa się z: ciekawości, cierpliwości i sumienności. Ja rozumiem, że są ludzie, którym łatwiej przychodzi nauka języków i są też tacy, którzy muszą w to włożyć więcej pracy

Dlatego mówiąc uczciwie, muszę odpowiedzieć, że nie, wcale nie musisz lubić angielskiego, żeby się go dobrze nauczyć